Esenboğa Araç Kiralama

Ankara Esenboğa Havalimanı Araç Kiralama

Ankara'ya uçak ile gelen misfairlerimiz için:

Pursaklarda bulunan hava limanı ofisimizde 7 gün 24 saat araç kiralama ve dinlenme hizmeti.

Ankara‘ya uçakla seyahat ettiğinizde, iniş saatiniz günün geç saatlerinde de olsa araç kiralama ve gün başlayana kadar pursaklar ofisimizde dinlenme imkanı bulabileceksiniz.

Ankara‘da işleriniz var ve otelde kalacaksınız,  ama otel girişleri öğleden sonra.

Veya Ankara’ya iniş saatiniz gece saat 03:00 ve siz gün başlayana kadar Esenboğa Havalimanı’nda beklemeyi planlıyor olabilirsiniz.

Böyle durumlarda biz araç kiralayacak misafirlerimizi pursaklar dinlenme ofisimizde ağırlayıp, ücretsiz bir şekilde dinlenmelerine imkân tanıyoruz. 

Kiralık aracınız dinlenme oifisi kapısında sizi bekliyor olacak ve istediğiniz zaman aracınıza binip işinize gidebilirsiniz.

Ankara'dan uçak ile ayrılan misafirlerimiz için:

Ankara’da bulunan misafirlerimiz de kiraladıkları aracı, kiralama gün süresi bittikten sonra teslim edip, uçak saatleri gelene kadar dinlenme ofisimizden istediği kadar ücretsiz yararlanabilirler.

Uçak saatleri yaklaştığında Esenboğa Havalimanı transferleri de tarafımızca ücretsiz yapılacaktır.

Ankara’dan ayrılacağınız zaman ne otel çıkış saatinizi ne de araç kiralama saatinizi geciktirip bir gün daha fazladan ücret ödemenize gerek kalmadan ve kendinizi evinizde gibi hissederek dinlendikten sonra uçağınıza binebilirsiniz.